Producent: SORELPOL

Opis

Firma Sorelpol Sp. z o.o. została założona w 1990 roku i specjalizuje się w produkcji przyczep do samochodów osobowych. Obecnie należy do francuskiej grupy Trigano, która jest notowana na paryskiej giełdzie (CAC Mid 60)

Neptun z ponad 50% udziałem w rynku i produkcją ponad 30 000 przyczep rocznie stał się wiodącą marką w Polsce. Daje to liczbę ponad 500 000 przyczep wyprodukowanych od początku istnienia firmy i pozwala widzieć Sorelpol jako jednego z większych producentów przyczep w Europie.

Dystrybucja przyczep Neptun w odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dilerów i sieci handlowe. Większość produkowanych przyczep trafia na rynki zagraniczne.

Przyczepy produkowane są w fabryce w Chwałkowie koło Krobi. Znajduje się tu dział konstrukcyjny, który rozwija nowe modele i ulepsza istniejące produkty. Zwracamy szczególną uwagę na opinie naszych klientów i dzięki bliskim kontaktom z naszymi partnerami jesteśmy  w stanie szybko dokonywać zmian bądź rozwijać nowe produkty.

Dotąd produkowaliśmy głównie przyczepy niehamowane z DMC do 750 kg i oferujemy  około 50 modeli wraz z szeroką gamą akcesoriów. Nasza oferta zawiera zarówno małe jak i duże przyczepy z kołami pod skrzynią ładunkową, z burtami stalowymi i ze sklejki.  Produkujemy też przyczepy do przewozu motocykli, quadów oraz do przewozu łodzi.

Nasza administracja wraz z dyrektorem generalnym, biurem obsługi klienta i księgowością zlokalizowana jest w Warszawie. Wraz z fabryką zatrudniamy około 200 osób.

Adres: ul. Bema 87 01-233 Warszawa
Telefon: +48 224 568 751
Email: biuro@sorelpol.com
WWW: www.neptun-trailers.com