Wyłącznym reprezentantem firmy Agados w Polsce jest JW&Family Sp.z o.o., która przejęła zadania od Firmy Handlowej 5access działającej od 2010 roku w branży przyczep bagażowych, kempingów i kamperów.
Zespół pracowników i współpracowników tworzą ludzie, którzy wiele lat pracowali w branży przyczep. Budowany sklep internetowy www.przyczepy-agados.pl powstaje z myślą o polskich Klientach poszukujących przyczep. Dla niego będzie on źródłem, gdzie znajdzie najważniejsze informacje o produktach.
Znajdziecie tam przyczepy posegregowane na kategorie główne:
-przyczepy bagażowe lekkie,
-ciężkie oraz specjalistyczne.
Potencjalny nabywca przyczepy musi posiadać:
-nieograniczony dostęp do informacji o produkcie, którego kupnem jest zainteresowany,
-wyczerpującą informację o producencie.
Wszystko to po to, aby zakup był trafiony a przyczepa odpowiadała jego potrzebom.

Firma AGADOS z siedzibą w Velké Meziříčí o europejskiej renomie jest obecnie jednym z największych i wiodących producentów przyczep w Czechach kategorii O1 i O2 (masa całkowita z przyczepą do 750 kg i 3500 kg). Firma, poprzez swoje spółki i dealerów jest reprezentowana w większości krajów europejskich, oraz na terytorium Republiki Czeskiej. AGADOS posiada system zarządzania zgodnie z normą EN ISO 9001: “w projektowaniu, zarządzaniu produkcją i obsługi przyczepy”. Pod hasłem Z nami przewieziecie wszystko i wszędzie strategią firmy jest zadowolenie jak największej liczby klientów, a tym samym mogą oni wybierać z szerokiej gamy przyczep produkowanych: z hamulcem i bez hamulca, wykorzystując różne typy, rozmiary, użyte materiały i obszerne akcesoria.

„Celem firmy jest służyć klientom przyczep przez wiele lat i dlatego Agados zapewnia kompletny serwis i sprzedaż części zamiennych, również do starszych typów.”