Kim jesteśmy?

Portal www.strefaprzyczep.com

powstał z myślą o polskich klientach poszukujących informacji o przyczepach bagażowych  i produkujących je firmach w Polsce.  

Polska produkcja  przyczep bagażowych jest znana i doceniana w Europie. Polska jako centralnie położony region jest dla wielu europejskich klientów interesującym partnerem . Niniejszy portal służyć będzie promocji polskich firm branży przyczep bagażowych na obszarze Europy.

Dla klienta detalicznego będzie źródłem informacji, w którym znajdzie on wszystko o produktach i oferujących je producentach.

Znajdziecie u nas mnóstwo ogłoszeń posegregowanych na kategorie główne: przyczepy bagażowe lekkie, ciężkie i specjalistyczne, części zamienne i wiele innych.

Potencjalny nabywca przyczepy musi mieć nieograniczony dostęp do informacji o produkcie, którego kupnem jest zainteresowany.

Musi mieć wyczerpującą informację o producencie.

Wszystko to po to, aby zakup był trafiony a przyczepa odpowiadała  jego potrzebom.

Bardzo duża ilość rodzajów, typów oraz duża liczba producentów na polskim rynku przyczep bagażowych, utrudnia swobodny wybór przyczepy dostosowanej do potrzeb Klienta.

Dealerzy przyczep, którzy zapewniają fachową obsługę i informację, niejednokrotnie mają umowy tylko z wybranymi producentami. Sieci hipermarkety oferują  zazwyczaj najtańsze przyczepy na rynku…przy zakupie jednak Klient musi radzić sam, bo na stoiskach z przyczepami nie ma fachowców, którzy doradzą w chwilach wątpliwości.

Na Allegro trzeba już wiedzieć czego konkretnie się szuka…jeżeli tego nie wiemy to po wpisaniu hasła “przyczepa” uzyskamy tak ogromną ilość propozycji, że stracimy bardzo dużo czasu zanim dobrniemy do tej oferty, która nas interesuje.               

 

Znaleźć tutaj można informacje, które pomogą Kupującemu wybrać przyczepę najlepiej dostosowaną do swoich  potrzeb.


 

 

Dlaczego warto?

  • przejrzystość portalu sprawia, ze użytkownicy łatwo odnajdą ofertę
  • naszą ambicją jest aby na portalu znaleźli sie wszyscy funkcjonujący w Polsce producenci przyczep  bagażowych i wszystkie oferowane przez nich produkty
  • działamy na terenie Polski, z myślą o polskim kliencie i producencie

Ile kosztuje zamieszczenie informacji?

Dodanie do portalu podstawowych informacji o firmie i jej produktach przedstawimy w naszej ofercie, którą prześlemy po wakacjach 2018r.do firm… nie będzie to jednak bardzo drogie.

Ze względu na fakt, iż nasz portal nie jest katalogiem stron i aby zachować jego przejrzystość, każdą informację zamieszcza i koryguje redaktor portalu.

Prześlij na adres mailowy info@strefaprzyczep.com 
informacje, które chciałbyś zamieścić, a my skontaktujemy się z Tobą. 
Jeżeli poszukujesz jakichkolwiek informacji, zazwyczaj korzystasz z zasobów sieci. Istnieje mnóstwo serwisów informacyjnych, aczkolwiek nie każdy z nich jest przez internautów chętnie odwiedzany. Zdecydowana większość ma nieaktualne informacje, bądź przekręcone dany.

My, dbamy o nasz portal każdego dnia, żeby był on dla Ciebie w pełni użytkowy i podawał tylko sprawdzone informacje. Wchodząc na naszą stronę masz gwarancję, że aktualności to coś, czemu można zaufać. Gromadzimy ogłoszenia różnego typu, dzięki czemu wszystko co może być Ci potrzebne znajdziesz pod tym samym adresem.

Serwis powstał z myślą o Tobie z tego powodu jest łatwy w obsłudze, ma przyjazną szatę graficzną, a co najważniejsze rozległą bazę danych. To bez wątpienia miejsce dla każdego, od razu znajdziesz u nas coś interesującego dla siebie.

 

oczami naszego zespołu

Potencjalny nabywca przyczepy musi mieć nieograniczony dostęp do informacji o produkcie, którego kupnem jest zainteresowany. Musi mieć wyczerpującą informację o producencie. Wszystko to po to, aby zakup był trafiony a przyczepa odpowiadała jego potrzebom.

Bardzo duża ilość rodzajów, typów oraz duża liczba producentów na polskim rynku przyczep bagażowych, utrudnia swobodny wybór przyczepy dostosowanej do potrzeb Klienta. Dealerzy przyczep, którzy zapewniają fachową obsługę i informację, niejednokrotnie mają umowy tylko z wybranymi producentami.

Sieci hipermarkety oferują zazwyczaj najtańsze przyczepy na rynku…przy zakupie jednak Klient musi radzić sam, bo na stoiskach z przyczepami nie ma fachowców, którzy doradzą w chwilach wątpliwości.

Na Allegro trzeba już wiedzieć czego konkretnie się szuka…jeżeli tego nie wiemy to po wpisaniu hasła “przyczepa” uzyskamy tak ogromną ilość propozycji, że stracimy bardzo dużo czasu zanim dobrniemy do tej oferty, która nas interesuje.

Znaleźć tutaj można informacje, które pomogą Kupujacemu wybrać przyczepę najlepiej dostosowaną do swoich potrzeb.

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę w opracowaniu naszego portalu i będziemy wdzięczni za słowa rzeczowej krytyki i podpowiedzi co do funkcjonalności portalu.

Pozdrawiamy
Zespół Portalu StrefaPrzyczep

Close Menu
×

Koszyk