Firma Xtrail producent przyczep specjalnego przeznaczenia.

Przyczepa do przewozu pawi

Niewiele jest firm w Polsce, które podejmują się takich wyzwań jakie realizuje firma Xtrail.  Specjaliści z tej firmy wspólnie ze swoimi Klientami konstruują i budują przyczepy, które wypełniają najróżniejsze funkcje.

Ostatnio ich osiągnięciem jest przyczepa do przewozu pawi.

Przyczepę skonstruowano wg założeń i planów funkcjonalnych opracowanych wspólnie z Klientem

Przyczepa  zbudowana jest w technologii ścian warstwowych gr. 25 mm z rdzeniem ze spienionego XPS oraz wykończone estetycznym laminatem (posiadają atest PZH, akceptowane przez Sanepid), Łatwe do oklejania reklamami, proste w naprawie oraz profilami aluminiowymi z efektem satyny.

Podwozie jak i jego elementy zabezpieczone przed korozją ocynkiem ogniowym , oparte tylko na sprawdzonych, atestowanych podzespołach niemieckiej firmy AL.-KO, co gwarantuje bezpieczeństwo, najwyższą jakość oraz długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

Specjalna konstrukcja i sposób wykonania zapewniają szczelność a brak szkieletów drewnianych wydłużają żywotność.
Przyczepa ze względu na swoją kubaturę i możliwości aranżacji służy do przewozu pawi oraz innych ptaków hodowlanych, wszędzie tam gdzie liczy się mobilność.

Szczególnie popularna w Niemczech, pośród członków towarzystw hodowców ptaków, służy im do przewozu ptaków na imprezy wystawiennicze organizowane na terenie całego kraju i Europy.

Poniżej zdjęcia przyczepy na linii produkcyjnej tuż przed jej wydaniem do Klienta.

Poniżej kilka zdjęć, które pokazują zakres możliwość współdziałania ze specjalistami z Xtrail, którzy nie boja się wyzwań i produkują wysokiej klasy  i jakości przyczepy specjalistyczne.