Na Gali rozdania nagród w rankingu Diamenty Forbesa 2018 członek zarządu Pan Marek Rodak odebrał statuetkę oraz dyplom dla firmy TEMA za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii firm z przychodem od 50 do 250 mln PLN zarówno w rankingu lubelskim, jak i ogólnopolskim.
 
 TEMA jest bardzo szczęśliwa, że znalazła się w tak zaszczytnym gronie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.
Dziękuje za to wszystkim partnerom oraz pracownikom, wraz z którymi osiągnęła ten sukces.

Tytuł Diamentu Forbesa 2018 potwierdza świetne wyniki firmy. Tylko w poprzednim roku Firma wyprodukowała prawie 40 tysięcy przyczep, które sprzedawane były w ponad 34 krajach Europy oraz m.in. w Izraelu czy w Maroku,

W kategorii przyczep lekkich (DMC do 750 kg) osiągnieto 18% wzrost rok do roku uzyskując ponad 24% udział w rynku.

Biorąc pod uwagę plany wdrożeniowe nowych modeli przyczep, wspaniałe wyniki oraz niesłabnące zaangażowanie w ciągły rozwój przedsiębiorstwa TEMA liczy na to, że obecny rok będzie dla niej jeszcze lepszy.

Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem w lutowym wydaniu Forbesa.

Dynamicznie rosnące zainteresowanie  przyczepami TEMA oraz świetna kondycja firmy pozwalają jej mieć nadzieję na ponowne nagrodzenie w przyszłym roku, do czego będą na pewno z całych sił dążyć.

ranking-diamenty-forbesa-2018

 

Close Menu
×

Koszyk